Gulet ile Mavi Yol
GULET İLE MAVİ YOLCULU, GULET İLE MAVİ YOL

Gulet ile Mavi Yol

Gulet ile mavi yol adı altında dünyanın her yerinde haklı bir üne sahip olan Mavi yolculuk tekne turu aynı zamanda Türkiye’nin genel tanıtımında çok faydası olan bir deniz dinlencesidir. Mavi yolculuk yapan gulet adı verilen gezi teknelerinin düzenlediği bir tatil şeklidir.

Gulet ile mavi yolculuk artık Dünyaca bilinen marka motor yatlar kadar güzel ve donanımlı ve eksiksiz olarak mavi yolculuk yapan guletler her zaman güncel olmaya devam edecek tekne turu için kullanışlı konforlarıyla vazgeçilmezdir. Son zamanlarda balayı turu yapılan talepler için hazırlanmış, mavi yolculuk guletler içinde her türlü ihtiyacı karşılayabilen imkanlarla, misafirlerin satellite, tv, internet, bilgisayar, dvd, cd, klima ve buzdolabı ihtiyaçlarını standart olarak verebilmektedirler.

Gulet Kalitesi

Yat turu beş yıldızlı otellerdeki süitlerden farklı olmayan Kabinlerde ve üstün hizmet kalitesi ile yeni evli ve denizi seven çiftler için çok güzel bir alternatif mavi yolculuk olabilir bu yüzden Balayını tekne turu ile renklendirmek isteyen misafirlerimizden hatırı sayılır sayıda talep gelmektedir. Geçmişte yük taşıma amaçlı kullanılan Guletler yeni görünümleri ve konforları ile artık Mavi Tur ihtiyacından çok daha fazlasını vaat etmektedir. Tekne turu talepleri doğrultusunda inşa edilen yeni nesil guletler her türlü lüks donanım yanında ayrıca jet ski, su kayağı, kano ve sörf gibi alternatif su eğlencelerini de standart hizmet olarak verebiliyorlar.