Kiralık Motoryatlar

Kiralık Motoryatlar

Kiralık Motoryatlar

Motoryat kiralama konusunda oluşmuş kurallar vardır. Kiralık Motoryatlar olarak diğer teknelere göre en önemli farkı yakıt masraflarının biraz yüksek olmasıdır. müşterilerimizin motoryat talebini karşılarken ana makinalar ve jeneratörler için gerekli yakıtın ekstra ve kiralayana ait olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Kiralık motoryatlar olarak Her teknenin makine gücüne göre yakıt masrafı vardır, yaklaşık olarak örnek vermek gerekirse, 20 metre bir motoryatın makine gücü ortalama 2 x 800 hp = 1600 hp ile 2×1000=2000 hp civarındadır bir saatlik ekonomik seyirde yaklaşık 120 ile 170 litre mazot tüketmektedir maksimum sürate çıktığınızda yakıt bir anda değişir 220 lt ile 250 litre arasında bir yakıt tüketimi oluştuğundan motoryat kiralamak isteyen kişiler bu konuyu bilirler. Kiralık Motoryatlar konusunda bilinçli müşteri farklıdır. Kiralama fiyatına ek olarak yiyecek içecek masrafları ve harcanan miktarın yaklaşık % 10 kadarı mürettebata gelenek haline gelmiş bulunan bahşiş ya da tip olarak verilmesidir.

Kiralık Motoryatlar

Kiralık motoryat için yukarıda bahsi geçen harcamalar dışında yata katılma limanından başlayarak tüm harcamalar ekstradır örneğin bir limana giriş yaptığınızda elektrik ve su aldığınızda veya ek kumanya takviyesi yaptığınızda bütün bunların hepsi için ödeme yapmak zorundasınız. Firma olarak bir hafta boyunca çıkacak olan masrafları hesaplayıp ortalama bir rakam belirleyerek size sunuyoruz. yine de size vermiş olduğumuz rakam yaklaşık olduğundan dolayı sizler daha çok yer dolaşarak fazla masraf çıkarmış olabilirsiniz. Kaptanınız hesaplayarak farkını sizden ister veya daha az dolaşarak harcamalardan kısıp tur sonunda kalan paranın harcama yapılırken alınan makbuz karşılığı hesaplanarak kaptan size geri öder. Bu durumda harcamış olduğunuz toplam miktar konusunda net bilgiye sahip olursunuz. Sayfada gözüken kiralık motoryatlar olarak her birinin masrafı farklıdır masraflar yatın büyüklüğüne göre hesaplanır makine gücü ile orantılı 1 saatlik yakıt tüketimi hesaplanır ve jeneratörlerin saatlik yakıt tüketimiyle toplam yatık hesaplanmış olur. Yatın büyüklüğüne göre metrekaresi hesaplanarak marina ücreti belirlenir, diğer kumanya ve alkollü içecekler tamamen sizin neyi tercih ettiğinize bağlıdır.

Kiralık Motoryatlar

Kiralık motoryat günümüzde hem daha popüler hem de daha hızlı ve çok daha fazla koy, körfez ve ada gezebildiklerinden tercih nedeni oldukları görülmüştür. Dolayısıyla motoryat sahipleri yıl boyunca gerekli tüm masraflarını, marina ve personel giderlerini cepten karşılamak yerine her yıl farklı ve ihtiyaca uygun motor yatlarını kiraya vererek, sadece kullandığınız zaman süresince masrafları ödemek ve kalan zamanı Kiralık Tekneler olarak kiraya vermek günümüz şartlarına göre daha mantıklı görünmektedir. Yat sahibi işadamları yılın çok kısa bir bölümünde yatını kullanabilmekte hatta bazen iş yoğunluğundan hiç kullanmadığı yatını mavi Tur için kullanmaktadır, bu nedenle zamanı kısıtlı olan ancak kiralık motoryatlar ile yapacağı mavi tur tatilini iş çevresi ailesi ve bulunduğu sosyal konumdaki ihtiyaçlarına göre tercih edenler için motoryat kiralamak en doğru yol olacağından sizlere de tavsiye edebiliriz.

Mavi Tur yapan bu şekli ile İstanbul’dan  güneye yat getirmenin, marina masraflarının ve personel giderlerinin üst üste konulduğunda ne denli ağır yük olduğunu hatta sahibi olduğunuz motoryatın hazırlanması ve deniz şartlarından korunması için yaşadığınız gerginliği düşündüğünüzde ne demek istediğimizi daha iyi anlarsınız. bu nedenle siz kiralamak istediğiniz yatı tercih edin bırakın biz detaylarla ilgilenelim tatilinizi gereksiz şekilde strese sokmayın, kıymetli zamanınız size kalsın, bizde sizin telefon rehberinizde ve aklınızda kalalım.

Kiralık Motoryat

Motoryat kiralama konusundaki tecrübelerimize dayanarak, misafirlerimizin kiralık motoryat talebini en kısa sürede cevaplamak üzere ağırlamak istediğiniz kişi yani kabin sayısını ve bütçenizi belirlediğinizde size arzu ettiğiniz limanda, istediğiniz kapasitede ve mümkün olan en uygun fiyatlarda bir motoryat önereceğimizden emin olabilirsiniz. mavi tur için bizden istediğiniz kiralık motoryatlar hakkındaki tüm ayrıntıları ile sizi bilgilendirip sonradan çıkabilecek olan sorunlara fırsat vermeden sorumluluklarımızın bilincinde ve tatilinizin huzurlu olmasını sağlamak için size bir telefon mesafesindeyiz.

Kiralık yat konusunda tecrübeli olmanız gerekmez. kiralık motoryatlarımıza geldiğinizde kendinizi özel yatınızda ve düşündüğünüzden de mükemmel bir şekilde hazırlanmış hizmetinize özel olarak bekliyor durumda bulacaksınız, siz istekleriniz konusunda karar verin ayrıntıları biz düşünelim. portföyümüzde sizin hayal ettiğiniz kiralık bir motoryatı mutlaka bulacaksınız.

Her iki kültürü bir arada görmek ve tanımak isteyen ve bizden motoryat kiralayan misafirlerimiz süratli teknelerle haftalık turlarda Ege adalarını ve bizim koylarımızı kolaylıkla gezebilmektedirler. Mavi tur ve yat tatilini yunan adalarına yaptıkları ziyaretlerle zenginleştiren misafirlerimiz çok kısa bir motoryat seyri ile hem otantik Yunan Kültürünü hem de kısa sürede ülkemizin eşsiz koylarına dönerek her iki komşunun küçük farklılıklar gösteren kültür zenginliklerini tanıma imkanı bulabilmektedirler.

Rus, Azeri ve orta doğudan gelen misafirlerimizin çok rağbet ettiği Motoryat Turları Türk iş adamlarının da vazgeçemediği bir tatil seçeneğidir. Lüks tatil sınıfına giren motoryat ile tatil, iyi bir organizasyonu gerektiren ve profesyonel tecrübenin önemli olduğu kalifiye yat personeli ile yapılır. yeni rotalar ve son model yatlarımız ile her zaman sizlere hizmet için hazır olan firmamız taleplerinizi beklemektedir.

Yurt dışından gelen taleplerin büyük bölümünü teşkil eden kiralık motoryatlar eskiden gelen ihtiyacı karşılamaktan çok uzaktı. Ve çok büyük maliyetlere katlanarak Yunanistan dan güney Fransa dan megayatlar kiralardık. Günümüzde her türlü ihtiyaca cevap verebilecek kiralık megayatlar marinalarımızı süslüyor. Hele son zamanlarda yapılarak denize indirilen 40 metrenin üstünde 6 kabin yatlar Türk ustalarına imkan verildiğinde neler yapabileceğinin de göstergesi durumundadır.

Dünyadaki kiralık motoryatlar listesinin en yeni ve boyutlarına göre en uygun fiyatlara kiralanabilenleri gurubunda olan ülkemiz, emniyetli koyları ve marinaları ile yurt dışı taleplerinin çoğalmasına sebep olmaktadır artık Ruslar, Arap ülkeleri ve uzak doğu kökenli iş adamları, zengin aileler yada saray mensupları kiraladıkları yatlar ile güneybatı Anadolu koylarında olmayı tercih ediyorlar.

Motoryatların kiralanmasında haftalık turlar için zamanı olmayan iş adamlarının hafta sonu ya da günübirlik motoryat isteklerini karşılamak için elimizde yeterli sayıda motor yatlarımız bulunmaktadır. Aslında birçok yat sahibi günübirlik kiralamaya sıcak bakmamasına rağmen kendileri ile görüşerek sorumluluk aldık hafta sonu tatili için istenen organizasyonlara limuzin yada vip için özel transfer araçları, su sporlarına uygun tekneler, dalış ekipmanları bulunduruyoruz. Teknede yaş günü veya evlilik yıldönümleri kutlamak isteyenler için farklı boyutlarda teknelerimiz bulunmaktadır, balayı için lüks motoryat sağlayan firmamız hayallerinizin derinliği kadar size yakın bulunmaktadır.