Satılık Motoryatlar

Satılık Motoryatlar

SATILIK MOTORYATLAR

Satılık motor yat genel olarak ele almak gerekirse herhangi bir motoryat modelini öne çıkararak kendimizi sınırlandıramıyoruz neden diyecek olursanız sadece motor gücüyle giden özel yapım teknelere motoryat diyebilirsiniz ikinci el satılık motoryatlar, marka motoryatlar olarak bilindiği gibi azimut, Ferretti, Princess, Sunseeker gibi dünyada yüzlerce marka ve model motoryat bulunmaktadır.

Model olarak ayırmak gerekirse bir iki örnek verelim trawler motoryatlar, deplasman klasik motoryatlar, süratli tabir edilen power motoryatlar, offshore motoryatlar flybridge motoryat satışı gibi devam etmektedir, ikinci el satılık motoryatlar portföyümüzde istemiş olduğunuz marka ve özel yapım her model motoryat bulabilmeniz mümkündür.

Motor Yat

Motoryat satmak isteyenler, Satılık motoryatlar konusunda ülkemizdeki en geniş portföyü elimizde bulundurmaktan gurur duyuyoruz. motoryat seçeneklerimizi çoğaltmak için çok çalıştık ve bulduğumuz satılık motoryat yerlerini tespit ederek ve sahipleri ile görüşerek, Satılık motoryatlar performans ve bakım durumlarını inceleyip yatın son durumundaki resimlerini çekerek doğru bilgilerle sayfamıza koyduk, ne satanı nede satın alanı yanıltmadan, hedefimiz alımda ve satımdaki aracılıkta kimsenin güvenini sarsmadan geleceğe devam eden dostluklar ve iş ortaklığı imar etmektir.

Doğru Hizmet

Doğru verilerle hizmet ederek sizlerden kazandığımızı, gönül rahatlığı ve hizmetimizin gerçek karşılığı olarak almak isteriz. güveninizi sağlamak, sizi ve dostlarınızı kazanmak için yapılan her işin açık, net ve bilinçli olacağını garanti ediyoruz. Eğer motoryat sahibi olmak isterseniz başlangıçtaki zorluklarını, masraflarını öğrenirken, akabinde motoryat sahibi olmanın denizde yaşamanın tatillerinize son derece zevkli bir boyut katmanın keyfine varacaksınız.

Satılık motoryatlar listemizdeki yatlarımızdan beğenecek olduğunuz teknenin görsel ve teknik detaylarını eksiksiz ve doğru öğrenmenin yolu web sayfalarımızı ve bizi hatırlamanız olacaktır.