mavi tur
Mavi Tur Rotaları

Mavi tur rotaları sayfamızda bulunan yedi alternatif rotaları beğenmiş olduğumuz şekilde düzenleyerek beğeninize sunmuş bulunuyoruz. sizler buradan beğenmiş olduğunuz rotayı bizden kiralayacağınız tekneler ile gitmek istediğiniz koylar hakkında ayrıntılı birşekilde bilgi edinmiş olursunuz en emniyetli rotayı veya önceden görmediğiniz rotayı seçerek görmek istediğiniz yerler hakkında sayfamızda okumuş olduğunuz rotaları birebir görürsünüz,

Ekdeki mavi tur rotaları akasia yachting adlı web sayfasından alıp yayınlayarak sizin beğeninize sunmaktayız, Rotaların hazırlanmasına emeği geçen kaptan Adem Temiz ve kaptan Yavuz Porsuk bu rotaları doğru ve anlaşılır şekilde rotaları hazırlayıp şiirsel anlatımları ile birebir mavi tur hissini veren net anlatımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Mavi tur rotaları için yapılan çalışmada koyların temizliği

Denizde Yaşayanlar iyi bilir hangi koyların bakir kaldığını hangilerinin dip yapısı bozulduğunu, yerleşim yerlerinin yakınlığına göre koyların temizliğini sizlerde tahmin edebilirsiniz, yerleşim yerlerine yakın koylar uzak koylara göre birazdaha kirlenmiş ve dip yapısı birazdaha bozulmuş durumdadır, Örnek olarak belirtelim göceğin yakınında bulunan göcek adası ve karşısı ayten koyundan başlayıp göceğin içine doğru inelim toz halinde suda gözüken bir kirlenme göze çarpmaktadır, Bu durum genelde yazın artıyor kışın çok daha temizdir hatta yazın 5 metre gibi bir derinlikte suyun dibini göremezsiniz oysa kışın göcekteki belediye marina iskelesi ucunda 7 metre derinliğe dikkatli bakıldığında görebilirsiniz, ayrıca su altında biliçsizce atılmış eskiden kalma çöpler bulunmaktadır, Suyun tozlu olmasına neden olan koyun kapalı olması yaz rüzgarları bu yöremizde güney batıdan eser haliyle göcek kasabamız güney batıya açık olduğundan dolayı doğadan oluşan tozları yüzeysel akıntıyla sürükler tozlu su görünününü alır. Dip akıntı yetersiz kalınca yazın kışa göre daha kirli bir deniz halinde gözüküyor. Yörede kiş rüzgarları yıldız ve poyraz gibi olduğundan sudaki toz hali açık denize sürükleniyor. yıldız ve poyraza açık koyların oldugu doğada suyun tozlu gözükmesi gayet normaldir.

Mavi Tur Rotaları

Türkiyede güneyi Ege ve Akdenizde Mavi yolculuk için hazırlanan kiralık yat portföyümüzdeki yatlarımız ile misafirlerimizin istekleri doğrultusunda, Kiralık motoryat, Kiralık gulet ve yelkenli yatlar organize ediyoruz. Tatillerinizi unutulmaz, sadece size özel ve gözlerden uzak ama sınırsız ihtimamı eksik olmayan profesyonelce servis ile teknede Mavi yolculuk için kiralık yat hayalinizi biz gerçekleştirebiliriz. İstediğiniz tip ve kapasitede kiralık tekne bulmanıza yardımcı olur ve tatiliniz boyunca nerede olursanız olun denizde lojistik olarak imkanlarımız ve yakın ilgimizle sizi asla yanlız bırakmayız.
Düşündüğünüz mavi yolculuk proğramınızı internet üzerinden bize ulaşarak anlatın biz bildiklerimizle hayalinizi genişletelim. Misafirlerimize kendi proğram ve guruplarına uyan her çeşit kiralık yatlar yolculuk sağlıyarak mavi tur yapmanıza yardımcı oluyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve çevre birikimi ile sayfamızdaki teknelerimizi en iyi şekilde sizlere anlatmak, yat seçiminizde ve size uygun mavi tur rotaları hakkında ayrıntılı bilgilendirmek ve bütcenize uygun en doğru tekneyi kiralamanıza yardımcı olarak, unutamayacağınız cennet koylardaki haftalık tatil proğramınızı yardımcı olmak bizim en iyi bildiğimiz iş.

mavi yolculuk Bodrum

Tatilini denizde tekne kiralayıp mavi yolculuk yaparak geçirmek isteyen, huzurlu sakin ve gözlerden uzak bir koyda sevdiklerinizle beraber tüm lüksünüzü yanınızda getirmek istiyorsanız sizden uzakta değiliz. Eğer açık denize cıkmayı istemiyorsanız rotalarımızda her türlü alternatiflerimiz var. Sizi hiç sarsmadan ve doğanın kucağında ama her türlü ihtiyaçlarınızın yanınızda olacağı kiralık yatlarla mavi yolculuk yapmanız için yaz tatilinizi organize ediyoruz. Deniz, doğa, rüzgar, adrenalin ama akşamları sakin berrak bir koyda su sporları yapalım diyorsanız. bunada cevabımız var hatta hayallerinizin ötesine geçebiliriz ve bütün bunlar size ve ailenize yada arkadaş gurubunuza çok pahalıya mal olmayacaktır.

mavi yolculuk

Ege ve Akdenizde tatili ilk kez düşünenler için tavsiyemiz geçişleri kolay ve koyları emniyetli rotalarda seyir etmeleridir. Özellikle küçük çocuğu olanlar için teknenin sarsılmadan ve sallanmadan tatil yapmaları için bizim önerebileceğimiz en mutedil rota göcek, ölüdeniz, Fethiye olacaktır her türlü hava şartlarına kapalı olan ve balıkçıların karanlık içi tabir ettikleri göcek koylarının bu konuda haklı bir şöhreti vardır. Akdenizde tatil yapmanın manası ile her tür güzelliklerini sunan Fethiye ve göcek koyları emniyetli deniz turu içinde idealdir. Ancak tekne ile tatil sırasında küçük çocuklar için emniyetli olan tekne seçimi de çok önemlidir. organizasyonu yapmadan önce bize durumunuzu anlatarak size en uygun yatın bulunma için gerekli bilgileri verebilirsiniz. Yata gelirken yanınızda almanız gerekenler dışında, valizler dolusu eşyanız olmamalıdır, hafif giysilere ve en azından bir çift yürüyüş için ayakkabıya bulunduğunuz koylarda yürümek için ihtiyac duyabilirsiniz.

Akdenizde mavi yolculuk için yüksek kapasite teknelerimiz mevcuttur

Mavi tur, balayı tatili, paket aile turları ve hafta sonu turları için her kapasiteye yetecek kiralık tur teknelerimiz var. Boğaz turları, teknede yapılan toplantılar, yemek turları ve geziler için hazırlanmış özel teknelerin organizasyonlarında firmamız gerekeni yapmak için hazırdır. İhtiyacınıza uyan kiralık yatlarımız boğaz turları için yıl boyunca mavi yolculuk için sezon süresinde size hizmet için hazırlandı. Teknede yolculuk esnasında yapılacak kutlamalar, düğünler ve toplantılar için siz düşünün biz isteklerinizi karşılayalım. Uzun zamandır yaptığımız yat organizasyonları için listemize aldığımız kiralık yatlarımız tarafımızdan sizin gözünüzden kaçan detaylara kadar dikkatlice incelenerek listemize alınmıştır. Bu detaylara sorunsuz teknik donanım olduğu kadar personelin yetenekleri ve uyumu da dahildir. ayrıca her yat için bilinmesi gereken teknenin müsait olup olmadığı, her yat için ayrı ayrı sorularak bilgi edinılmekte ve benzeri alternatiflerle yat size rezerve edilmekte. veya muadili yatlar araştırılarak size en uygun tekne önerilmektedir.

Mavi yolculuk için lüks tekne sınıflandırması

Sayfamızdaki kiralık yatlar bölümünde seçiminize sunduğumuz yatların tamamı bizim tarafımızdan ön elemelerden geçirilerek standard, lüks ve Delüks tekneler sınıflamaları yaptık bunun sebebi misafirlerimizden aldığımız şikayetler ve bizim onların güvenine olan saygımızdır. yıllar içinde deneyimlerimizden öğrendiklerimiz, kiralık yatlar konusunda tecrübelerimizi teşkil ediyor. bu nedenle organize ettiğimiz yatlarda kaptan ile misafirler arasındaki anlaşmazlıklara hemen müdahale ederek misafirlerin gereksiz yere üzülmemelerine gayret ediyoruz. Sürekli bir iletişimle tur sırasında olabilecek eksikleri tamamlıyarak ve personeli eksik veya yetersiz olan yatlar ve personeli ile acente olarak çalışmıyoruz.

Yatlarda yaşanan teknik aksaklıklar

Denizde tatil için gelenlerin yatlarda oluşabilecek herhangi bir aksaklığa asla tahammülü yoktur. bu nedenle de Kaptan mümkün olduğu kadar oluşabilecek bu aksaklıkları acil olarak çözmek için her türlü gayreti gösterir. çoğunlukla bu aksaklıklar yat sahibine çok pahalıya mal olsada bu sıkıntıları kaptanlar zaman zaman yaşarlar. burada esas olan arızanın en fazla bir gün içinde giderilmesidir. Çogu kez klima bakım onarım, elektrik aksamı veya yat teknik hizmetleri kısa sürede bir dinlence aralığında çözülmektedir ama büyük sorunlu makine bakımları için bazen bir gün yetmemekte ve bu gibi durumlarda yat sahibi ve acente kendi teknesi kalitesinde alternatif bir yat bularak, yat gezisini ara vermeden devam ettirmektedir. Bu nedenle yat teknik servis hizmetleri çok seri, bilgili ve donanımlı olmak zorundadır. Biz firma olarak böyle bir servise devamlı ihtiyaç gördüğümüz için bir kısım teknik personeli elimizde tutuyor ve bir kısmını da işinin ehli ustalardan seçiyor onlarla çalışıyoruz. Bugün elimizdeki imkanlarla çare bulamadığımız teknik servis hizmeti bulunmamaktadır.

Yatını kiraya vermek isteyenlere

Uzun yıllar özel mülk olarak gürülen motoryat ve Guletler, dünyanın başka ülkelerinde olduğu gibi kullanılmayan zaman dilimlerini kiraya vermekle masraflarını karşılayabilmektedirler, Geçmişte yat sahiplerinin prestij olarak gördüğü ve sadece çok özel aile fertleri yada bürokratlar ile paylaşılabilen lüks motoryatlar artık parasını verebilen herkes ile paylaşılarak kiraya verilmektedir. Motoryatların bakım, onarım, boya, personel, marina ve sigorta masrafları yat sahiplerine verdikleri yük artık dünyanın başka ülkelerinde olduğu gibi masrafları karşılamak amacı ile motoryatlar kiraya verilmektedir. Ancak kiraya verilecek yatlar içinde belirli şartların yerinde olması gerekiyor bunlar bakımlı ve sorunsuz mekanik ve elektronik aksamları tecrübeli ve işini iyi bilen kaptanlar ve onun yönetiminde tüm hizmetleri aksatmadan yapacak yetenekli personelden oluşmaktadır.

Bilinçli denizseverlerin doğru kararı

Sayfamızı ziyaret etti iseniz görmeniz gereken şey bilgilerimizi paylaşmada ne kadar cömert olduğumuz fark etmeniz olacaktır. firmamız mavi yolculuk adı altında müşteri ve misafirlerimizi bilgilendirmek ve yapmak istediklerinde eksik olan bilgilerinden sebep yanılmamalarını sağlamak içindir. Her potansiyel deniz severin bizimle iş yapma şansı pratikte zaten mümkün değildir ama bilinçli denizseverin doğru karar vermesi bize güvenenlere en doğru ve gönül rahatlığı ile yardımcı olmak bu sektörde bizi istediğimiz yere getirecektir. Buna gönülden inanıyoruz. Bu nedenle biz bilgilerimiz ve tecrübelerimizi her arayan ve isteyene bıkmadan sabırla ve gerekirse araştırarak iletiyor ve böylelikle çevremizi geliştiriyoruz.

Yatcı olmanın bizlere sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimi

Uzun yıllardan beri denizci olarak yaşamanın ve yat dünyasında çalışmanın, yat imalatından tamirine, kışlık bakımından, yat yenilemeye kadar uzanan tecrübelerimiz ışığında yıllardır bu işlerde çalışıyoruz. bu nedenle hiçte azımsanmayacak tecrübeler ile donandık. Şimdi bu bilgileri sizlerle paylaşmak ve sizleri doğru yönde bilgilendirerek kararınızı en doğru ve yanılgısız olarak vermenizde yardımcı olmak istiyoruz. Sayfamızdaki satılık tekneler bölümünde satılık gulet, satılık motoryat yada satılık yelkenliler arasından beğendiklerinizi bize bildirin. Biz sizlere ayrıntılı olarak tekneyi resimleri ile beraber bütün detayları tek tek anlatalım istediğiniz ön bilgileri, dış sargısından elektrik tesisatına, teknenin borcundan satışta çıkacak sorunlara kadar, biz araştıralım. Sonradan oluşabilecek ve pişmanlık için çok geç sayılabilecek yanlışlar için sizi uyaralım Makina dairesi ve jeneratörlerden tankların ve tesisatın durumuna ve gereken harcamaların miktarına kadar sizi bilgilendirelim karar verme aşamasında iken yatın ekspertizini yapacak arkadaşlarımızla sizi karşılaştıralım ve yanılgı payınızı ortadan kaldıralım. Size tahmininizden fazla seçenekler sunarak, en doğru ve güncel bilgilerle destekleyerek sizi denizde yalnız bırakmamaya kararlıyız. mavi tur rotaları..