Mavi Tur
Mavi Tur Bodrum Kos Kalymnos

Mavi Tur Bodrum Kos Kalymnos ; Bodrum çıkışlı bu güzel mavi yolculuk Dodekan adalarını kapsıyor. mavi tur bodrum kos görsel olarak en güzel adaları ihtiva eden bu yolculuk deniz severlere yunan kültürü ve gece yaşamını güzel örnekliyor.

Bodrumdan sonra hemen gümrük işlemleri için girdiğimiz Kos Adası egenin en güzel adalarından biridir. özellikle batı tarafındaki kumsal ve oteller güzel olsa da bizim ilgi alanımıza girmediği için bu adada çok kalmıyoruz bu nedenle ikinci günü tavsiye etmiyoruz.

Gece hayatını ve yunan yemeklerini sevenler için ilginç bir adadır.Kalymnos Adasın da ki sakin küçük bir köy olan Emporios köyünü tavsiye edebiliriz muhteşem mavisi ile ve küçük Tavernasi ile mavi yolculuğa yakışıyor.

Mavi Tur Bodrum Kos Kalymnos

Mavi Tur Bodrum Kos Kalymnos ; Merkeze gitmek isterseniz taksiyi ya da yatınızı kullanabilirsiniz. Sonraki gün gideceğiniz Leros da çok güzel ve ilginç bir adadır her türlü Yunan kültürü ve lezzetlerini yaşayabileceğiniz bu ada yatınızın ve gecelemenin çok emniyetli olduğu ve ve temiz denizi ile çok beğeneceğiniz adalardan biridir.

MAVİ YOLCULUK KOS KALYMNOS, MAVİ YOLCULUK KOS KALYMNOS

Lepsoi Adası, bu küçük sevimli ada kıyı ve coğrafik yapısı ve emniyetli körfezi ile ya gecelemek için veya yüzmek için mutlaka gitmeniz gereken adalardandır. Arkoi Adası deniz ürünlerini unutamayacağınız sakin küçük bir balıkçı köyü görünümünde bana göre kalabalık adalardan daha çok övülmeyi hak ediyor.Yolculuktaki son ada olan Patmos Dodekan’ın en güzel ve kaliteli adasıdır çok sayıdaki güvenilir koyları tavernaları yemekleri ve sayısız yüzülecek koyları ile mavi yolculuğun anlamını aklınıza kazıyacaktır.