Satılık Guletler
SATILIK GULETLER

Satılık Guletler

Sizlere satılık guletler ile ilgili nasıl pazarladığımızı kısaca anlatmak istedik, Sayfamızın satılık guletler bölümünü seçici olarak portföyümüzde sıralamaktayız.

Sitemizi ziyaret eden müşterilerimiz almak istedikleri satılık gulet için bize referans numarası ile birlikte niyetlerini bildirip tekne hakkında detaylı bilgi ister ve guleti görmek için tarih belirlenir, bağlı bulunduğu limanda görülmeye gidilir, eğer alıcı tekneyi beğenmiş ise yatın pazarlığı yapılır fiyatta anlaşma sağlandıktan sonra alıcı taraf hakkında bilgi için guleti ekspertiz yaptırıp alınan rapor neticesinde satış işlemleri devam eder.

Yat Sahibi ile İletişim

Sahibinden satılık guletler sayfamızdaki üzerinde bulunan referans numarasını bize bildirdiğiniz taktirde ister biz size aracılık ederiz isterseniz yat sahibi kontağını bizden alabilir ve satılık gulet sahibine direk ulaşabilirsiniz. İsterseniz sizin yerinize yat sahibine işin ciddiyetini ve yatı almak isteyen müşterimizin gulet ile ilgilendiğini bildiririz, yat alıcısı ile satıcısını buluşturup guletin satışı ve devrini almak için pazarlık yapılır ve orta yol bulunup anlaşmaya varılır satılık gulet yeni sahibine devredilir. Eğer yatın bayrağı Türk bayrağı ise noter satışı eğer bayrağı yabancı ise o guletin kayıtlı olduğu şirket yeni gulet sahibine devri ile şirket ve gulet birlikte teslim edilmiş olur…